My Favorite Movies
| sammi935's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Easy A 2010, PG-13) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 1 2010, PG-13) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 2 2011, PG-13) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009, PG-13) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Iron Man 2 2010, PG-13) |
|
| 8 |
Iron Man 2008, PG-13) |
|
| 9 |
G.I. Joe: Rise of Cobra 2009, PG-13) |
|
| 10 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 11 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 12 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 13 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 14 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 15 |
The Mummy Returns 2001, PG-13) |
|
| 16 |
The Mummy 1999, PG-13) |
|
| 17 |
Fast & Furious 2009, PG-13) |
|
| 18 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 19 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 20 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |




















