My Favorite Movies


  samjoe's Rating My Rating
1
Chocolat 2000,  PG-13)
2
Transformers 2007,  PG-13)
Transformers
special effects were fab!
3
First Blood (Rambo: First Blood) 1982,  R)
4
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
5
Final Destination 2000,  R)
6
What's Eating Gilbert Grape 1993,  PG-13)
7
Benny & Joon 1993,  PG)
8
Stardust 2007,  PG-13)
9
Ace Ventura - When Nature Calls 1995,  PG-13)
10
Labyrinth 1986,  PG)
11
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
12
I, Robot 2004,  PG-13)
13
Van Helsing 2004,  PG-13)
14
Batman Begins 2005,  PG-13)
15
Rocky 1976,  PG)
16
Kung Fu Panda 2008,  PG)
17
The Green Mile 1999,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments