My Favorite Movies


  samhh55's Rating My Rating
1
The Hills Have Eyes 2006,  R)
The Hills Have Eyes
I DONT KNOW I SHOULD GIVE .5 TO IT OR 5!
-LOVED WUT BEAST DID!!! THAT BASTERD DESERVED IT!!
- AND POOR POOR POOR GIRL AND HER MOTHER!!!
-the ending wus dumb...but totaly the movie was great!
2
Saw 2004,  R)
3
Troy 2004,  R)
4
Red Eye 2005,  PG-13)
Red Eye
AWSOME!!
5
Saw II 2005,  R)
6
The Island 2005,  PG-13)
The Island
Its a G R E A T MOVIE!
7
House of Wax 2005,  R)
House of Wax
scary!!!!!
8
Mission: Impossible III 2006,  PG-13)
9
Ace Ventura - When Nature Calls 1995,  PG-13)
Ace Ventura - When Nature Calls
VERY VERY VERY FUNNY!
10
Final Destination 2000,  R)
Final Destination
awsome
11
Final Destination 2 2003,  R)
Final Destination 2
u have to see the first one to undreastand!
12
War of the Worlds 2005,  PG-13)
War of the Worlds
Tom Cruise usaly has the best movies!
13
Pay It Forward 2000,  PG-13)
Pay It Forward
U HAVE TO SEE IT!!!
14
Forrest Gump 1994,  PG-13)
Forrest Gump
Stupid is wat stupid does.
15
16 Blocks 2006,  PG-13)
16 Blocks
very good movie!!
16
Crash 2005,  R)
17
Catch Me If You Can 2002,  PG-13)
Catch Me If You Can
i watched it 3 times...he's realy smart!
18
The Transporter 2002,  PG-13)
19
Ice Age 2: The Meltdown 2006,  PG)
20
Unleashed (Danny the Dog) 2005,  R)
21
Jumanji 1995,  PG)
Jumanji
i saw it 2 times! XD GOODIE GOODS!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments