My Favorite Movies
| samcric1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 2 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 3 |
The Pursuit of Happyness 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 5 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 6 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 7 |
300 2007, R) |
|
| 8 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 10 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Braveheart 1995, R) |











