My Favorite Movies
| samantha71117's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Girls Just Want to Have Fun 1985, PG) |
|
| 3 |
The Goonies 1985, PG) |
|
| 4 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 5 |
My Father The Hero 1994, PG) |
|
| 6 |
Tristan & Isolde 2005, PG-13) |
|
| 7 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 8 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Disturbia 2007, PG-13) |
|
| 10 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Flicka 2006, PG) |
|
| 12 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 13 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 14 |
Hoot 2006, PG) |
|
| 15 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 16 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 17 |
Freaky Friday 2003, PG) |
|
| 18 |
Miss Congeniality 2000, PG-13) |
|
| 19 |
Napoleon Dynamite 2004, PG) |
|
| 20 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 21 |
Ice Age 2: The Meltdown 2006, PG) |
|
| 22 |
All Dogs Go To Heaven 1989, G) |
|
| 23 |
Elizabethtown 2005, PG-13) |
|
| 24 |
Gridiron Gang 2006, PG-13) |
|
| 25 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 26 |
All I Want for Christmas 1991, G) |
|
| 27 |
Wuthering Heights 2003, PG-13) |
|
| 28 |
Stardust 2007, PG-13) |




























