My Favorite Movies
| salmusicmaker's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Memoirs of a Geisha 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Eragon 2006, PG) |
|
| 4 |
House of Flying Daggers (Shi mian mai fu) 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Jackass: Number Two 2006, R) |
|
| 6 |
Armageddon 1998, PG-13) |
|
| 7 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005, PG-13) |
|
| 8 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 9 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 10 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 11 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 12 |
Lord of War 2005, R) |
|
| 13 |
Crouching Tiger, Hidden Dragon (Wo hu cang long) 2003, PG-13) |













