My Favorite Movies
| sallysally16's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 2 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 3 |
Just Like Heaven 2005, PG-13) |
|
| 4 |
The Phantom of the Opera 2005, PG-13) |
|
| 5 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 6 |
Little Black Book 2004, PG-13) |
|
| 7 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 9 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Grease 1978, PG) |
|
| 12 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 13 |
The Sisterhood of the Traveling Pants 2005, PG) |













