Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  sage19672000's Rating My Rating
1
Ocean's Eleven 2001,  PG-13)
2
50 First Dates 2004,  PG-13)
3
Saw II 2005,  R)
4
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
5
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
6
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
7
Finding Nemo 2003,  G)
8
Grease 1978,  PG)
9
Saw III 2006,  R)
10
The Matrix 1999,  R)
11
Pretty Woman 1990,  R)
12
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments