sadisdmont's Rating
My Rating
1
The best movie ever!!!, Beautiful
2
I just Love it,
3
4
Wonderful history, Lovely and fantastic peformance. Also have great actors, beauty, classic, romantic film.
5
6
7
Beautiful Story!!
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
Troy
2004, R)
43
44
45
46
Hook
1991, PG)
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
Hilarious, Very Funny, Fabolous, I love it!!!
60
Very funny, great to have a good time.
61
62
63
64
65
66
67
Excellent movie,
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
Click
2006, PG-13)
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
Amazing Movie
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
Enough
2002, PG-13)
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
John Q
2001, PG-13)
155
156
Beautiful Story, I love it.
157
158
159
160
161
300
2007, R)
Asome movie, exellent special effecs.
162
Beautiful story, wonderful place of film, I really like it.
163
164
I think that was one of the best works of Jennifer Lopez. I really like this movie. Lovely
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
Wonderful, brilliant, fantastic film. I really recommend this movie.
175
Beautiful story,
176
177
Wow, incredible film, fully intense, creative, perfect action. I really like this movie, great performance, and artist. It deserve the oscar of the best Movie of the year, and best male artist too to Leonardo DiCaprio.
178
Hilarious, very funny, you must to see it.
179
Fantastic, hilarious, very funny, you must to see it.
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
Ghost
1990, PG-13)
198
199
200
201
202
203
Hitch
2005, PG-13)
204
205
206
207
208
209
Wolf
1994, R)
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
You must watch it, great message for life.
237
238
239
240
241
242
Great, amazing movie!
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
It is an amazing story, very informative, and lovely.
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
Beautiful
297
298
299
300
301
Great movie
302
303
304
Envy
2004, PG-13)
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
Very funny!!!
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
I.Q.
1994, PG)
348
349
350
Emma
1996, PG)
351
352
353
354
Great Movie, very Funny.
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
Great movie, I love it!!!
380
381
382
383
384
385
386
Good movie, great the act of Whitney Houste and Kevin Costner,
387
388
389
Great peformance, I love it!!!
390
391
392
Marvellous, Wonderful Movie, I love it.
393
394
395
I like it, but i think that is a very sad history.
396
Lovely, I really like it, very funny.
397
398
399
400
401
402
Amazing story. Tragic movie but at the same time beautiful.
403
404
405
406
Beautiful
407
Great movie, very funny.
408
409
410
Amazing movie.
411
Haha, Very, very Funny!
412
413
414
415
416
Very Funny. Great movie to have a nice time. Also I love Stuart Townsend, jijiji He's gorgeus.
417
418
Love It.
419
420
421
422
423
424
425
426
427
Lovely, enchanting story I love it , Is the best Disney Movie I ever seen!!!!!!!!!!!!!!!!
428
Like a James Bond Movie. Great movie, also love the playroll of Timothy Olyphant.
429
Great peformance!!!!
430
431
432
433
Great movie, very original, and funny
434
435
436
437
438
439
440
441
442
443
444
445
Very Funny, Lovely, I like this movie, and I laugh a lot
446
Great movie
447
448
449
450
451
452
453
454
455
456
457
458
I Love It
459
I Love It
460
461
462
463
464
Great, Fantastic Movie
465
466
467
468
469
470
471
472
473
474
Fabulous!!!!
475
476
477
478
479
480
481
482
483
484
485
486
487
488
Silk
2007, R)
489
Fabulous!!!
490
491
492
493
494
495
496
497
498
499
500
501
502
503
Great movie.
504
505
506