My Favorite Movies


  sadiespud's Rating My Rating
1
Mean Girls 2004,  PG-13)
2
Confessions of a Teenage Drama Queen 2004,  PG)
3
Fluke 1995,  PG)
Fluke
ace film watch it over again not may people have seen it xx
4
The Lion King 1994,  G)
5
City of Angels 1998,  PG-13)
6
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
7
Not Another Teen Movie 2001,  R)
8
A Simple Wish 1997,  PG)
9
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
ace film love it xx
10
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
2 Fast 2 Furious
ace film
11
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
Bruce Almighty
funny
12
Grease 1978,  PG)
13
Grease 2 1982,  PG)
14
Hairspray 2007,  PG)
Hairspray
still nt seen it
15
Anger Management 2003,  PG-13)
Anger Management
funny
16
Ratatouille 2007,  G)
Ratatouille
ace film
17
Sleeping Dogs Lie 2005,  R)
Sleeping Dogs Lie
ace film
18
White Fang 1991,  PG)
White Fang
love this film so old but could watch it ova nd ova again
19
Air Bud 1997,  PG)
Air Bud
love it always will watch it ova nd ova again
20
Scream 1996,  R)
Scream
old but gud
21
Andre 1994,  PG)
Andre
good
22
Racing Stripes 2005,  PG)
Racing Stripes
gud for likkle kid
23
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
Dirty Dancing
an oldly but everyone love its lol
24
Dirty Dancing - Havana Nights 2004,  PG-13)
Dirty Dancing - Havana Nights
not many people like the second one but watching it twice nd u will like it xx
25
Coyote Ugly 2000,  PG-13)
Coyote Ugly
i love love this film its my fav nd u all sud like it aswell xx
26
Cocktail 1988,  R)
Cocktail
i seen it its kk
27
School of Rock 2003,  PG-13)
School of Rock
jack black love it
28
Love Actually 2003,  R)
Love Actually
funny
29
Ghost 1990,  PG-13)
Ghost
ace film xx

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments