My Favorite Movies
| ryugamaru's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Bleach: Memories of Nobody 2006, Unrated) |
|
| 2 |
Bleach (TV SHOW) 2004, Unrated) |
|
| 3 |
Bleach: The DiamondDust Rebellion (Bleach: The Movie 2) (Gekijô ban Bleach: The DiamondDust Rebellion - Mô hitotsu no hyôrinmaru) 2007, Unrated) |
|
| 4 |
Senritsu no Mirâju Pokemon (The Mastermind of Mirage Pokémon) 2006, Unrated) |
|
| 5 |
Pokemon - Jirachi Wish Maker 2004, Unrated) |
|
| 6 |
Pokemon: Giratina and The Sky Warrior 2009, Unrated) |
|
| 7 |
Pokemon the First Movie - Mewtwo vs. Mew 1999, G) |
|
| 8 |
Pokemon - The Movie 2000 2000, G) |
|
| 9 |
Pokemon - Mewtwo Returns 1997, Unrated) |
|
| 10 |
Pokemon - Destiny Deoxys 2005, Unrated) |










