My Favorite Movies


  ruthalynn's Rating My Rating
1
Cinderella Man 2005,  PG-13)
2
Grease 1978,  PG)
3
The Pursuit of Happyness 2006,  PG-13)
4
The Butterfly Effect 2004,  R)
5
Click 2006,  PG-13)
6
The Patriot 2000,  R)
7
White Chicks 2004,  PG-13)
8
Wedding Crashers 2005,  R)
9
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
10
The Longest Yard 2005,  PG-13)
11
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
12
50 First Dates 2004,  PG-13)
13
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
I love his voice!!
14
She's the Man 2006,  PG-13)
15
Happy Feet 2006,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments