My Favorite Movies
| RUSTY2262001's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Under Siege 1992, R) |
|
| 2 |
Above the Law 1988, R) |
|
| 3 |
On Deadly Ground 1994, R) |
|
| 4 |
Exit Wounds 2001, R) |
|
| 5 |
Under Siege 2: Dark Territory 1995, R) |
|
| 6 |
Hard to Kill 1990, R) |
|
| 7 |
Executive Decision 1996, R) |
|
| 8 |
Half Past Dead 2002, PG-13) |
|
| 9 |
Ticker 2001, R) |
|
| 10 |
Black Dawn 2005, R) |
|
| 11 |
Marked for Death 1990, R) |
|
| 12 |
The Patriot 1998, R) |
|
| 13 |
The Glimmer Man 1996, R) |
|
| 14 |
Out for Justice 1991, R) |
|
| 15 |
Today You Die 2005, R) |
|
| 16 |
Fire Down Below 1997, R) |
















