Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  russvl's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
i love this movie it sets us up for the third one, we all know capt jack cant die yet....savvy
2
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
3
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
ive seen this one and all im goona say is if you love the fisrst two..go see this one!!!!!!!!!!
4
The Lost World - Jurassic Park 1997,  PG-13)
5
Armageddon 1998,  PG-13)
6
Erin Brockovich 2000,  R)
7
Lara Croft Tomb Raider - The Cradle of Life 2003,  PG-13)
8
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
The Day After Tomorrow
this is scary, i mean what if it really can happen?
9
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
10
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
11
King Kong 2005,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments