Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. ruffryder811
  2. Ryder

These are my fav movies.. Especially The Marine by John Cena!

  ruffryder811's Rating My Rating
1
The Marine 2006,  PG-13)
The Marine
Hey John Cena is in the movie.
2
Doom 2005,  R)
Doom
U smell what the movie's cookin ppl!
3
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
4
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning 2006,  R)
5
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
Laugh till u cry!
6
Gridiron Gang 2006,  PG-13)
7
The Protector (Tom yum goong) (Warrior King) 2006,  R)
The Protector (Tom yum goong) (Warrior King)
I love the fights!! Double thumbs UP!
8
Ghost Rider 2007,  PG-13)
Ghost Rider
Gotta be a Cool movie!
9
I, Robot 2004,  PG-13)
I, Robot
the car rocks in this movie.. can see once..
10
Resident Evil - Apocalypse 2004,  R)
Resident Evil - Apocalypse
Milla is awesome! better than the first 1..
11
See No Evil 2006,  R)
See No Evil
yeah.. awesome!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments