My Favorite Movies
| RUDGE10's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Prestige 2006, PG-13) |
|
| 2 |
The Girl Next Door 2004, R) |
|
| 3 |
The Aviator 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Gangs of New York 2002, R) |
|
| 5 |
Blow 2001, R) |
|
| 6 |
Troy 2004, R) |
|
| 7 |
The Last Samurai 2003, R) |
|
| 8 |
Rock Star 2001, R) |
|
| 9 |
Men of Honor 2000, R) |
|
| 10 |
The Basketball Diaries 1995, R) |
|
| 11 |
The Butterfly Effect 2004, R) |
|
| 12 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005, PG-13) |
|
| 13 |
The Count of Monte Cristo 2002, PG-13) |
|
| 14 |
Memento 2000, R) |
|
| 15 |
Pulp Fiction 1994, R) |
|
| 16 |
Mystic River 2003, R) |
|
| 17 |
Cidade de Deus (City of God) 2002, R) |


















asooom75 posted 4 years ago
???? ????? ?? ???????