My Favorite Movies


  RuDeBoY76's Rating My Rating
1
Ninja III - The Domination 1984,  R)
Ninja III - The Domination
I walway like ninja movies seince i was a kid
2
Enter the Ninja 1981,  R)
3
The Ninja Mission 1984,  R)
4
Ninja Terminator 1985,  R)
5
Beverly Hills Ninja 1997,  PG-13)
6
American Ninja 1985,  R)
American Ninja
I like any movies that have swordfight or martail art in it.
7
Ninja Scroll 1986,  Unrated)
8
American Ninja 4 - The Annihilation 1990,  R)
9
American Ninja 5 1995,  PG-13)
10
Tongan Ninja 2002,  Unrated)
11
Ninja Wars 1982,  Unrated)
12
Spider-Man 2002,  PG-13)
Spider-Man
I like spider-man. It a good movie for all ages.
13
The Ninja Hunter 1986,  Unrated)
14
Ninja Resurrection 2004,  Unrated)
15
9 Deaths of the Ninja 1985,  R)
16
Jade Dagger Ninja 1982,  Unrated)
17
American Ninja 3: Blood Hunt 1989,  R)
18
American Ninja 2: The Confrontation 1987,  R)
19
Project Ninja Daredevils (Ninja the Protector) 1986,  Unrated)
20
Golden Ninja Warrior 1986,  R)
21
The Ultimate Ninja 1985,  Unrated)
22
Ninja Dragon 1986,  Unrated)
23
Ninja in the Deadly Trap 1985,  Unrated)
24
Wrath of the Ninja: The Yotoden Movie 1989,  Unrated)
25
Kickboxer 1989,  R)
26
Kickboxer 5: The Redemption 1994,  R)
27
Kickboxer 2: The Road Back 1990,  R)
28
Kickboxer 4: The Aggressor 1994,  R)
29
Kickboxer 3: The Art of War 1992,  R)
30
American Kickboxer 1991,  R)
31
Long zai tian ya (Dragon Fight) (Dragon Kickboxer) 1989,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments