My Favorite Movies


  ruckerunionv's Rating My Rating
1
Inception 2010,  PG-13)
2
Twilight 2008,  PG-13)
Twilight
best movie ever!!!!!!!!!!
3
The Twilight Saga: New Moon 2009,  PG-13)
The Twilight Saga: New Moon
Cant wait to see it it looks soooo good
4
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith
best
5
The Dukes of Hazzard 2005,  PG-13)
The Dukes of Hazzard
like it alot
6
The Lion King 1994,  G)
The Lion King
my favorite animated movie
7
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
Spider-Man 3
it was the best on of that trilogy
8
Spider-Man 2002,  PG-13)
Spider-Man
awsome
9
Little Man 2006,  PG-13)
Little Man
good
10
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
trwh
11
Batman Begins 2005,  PG-13)
Batman Begins
action
12
Casino Royale 2006,  PG-13)
Casino Royale
long but good
13
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 1983,  PG)
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi
good movie
14
The Dark Knight 2008,  PG-13)
The Dark Knight
it was an amazing movie
15
Superbad 2007,  R)
Superbad
its really good and funny

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments