My Favorite Movies
| ruby5jewel's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 3 |
Grease 1978, PG) |
|
| 4 |
Dr. Seuss' How the Grinch Stole Christmas 2001, PG) |
|
| 5 |
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004, R) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Dumb and Dumber 1997, PG-13) |
|
| 8 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 9 |
Beetlejuice 1988, PG) |
|
| 10 |
Fantastic Four 2005, PG-13) |
|
| 11 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 12 |
Ghost 1990, PG-13) |
|
| 13 |
Mrs. Doubtfire 1993, PG-13) |
|
| 14 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 15 |
The Master of Disguise 2002, PG) |
|
| 16 |
Men in Black II 2002, PG-13) |
|
| 17 |
101 Dalmatians 1996, G) |
|
| 18 |
George of the Jungle 1997, PG) |
|
| 19 |
Liar Liar 1997, PG-13) |
|
| 20 |
The Lion King 1994, G) |




















