My Favorite Movies
| rsb727's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Love and Basketball 2000, PG-13) |
|
| 2 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 3 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 4 |
Coyote Ugly 2000, PG-13) |
|
| 5 |
Brown Sugar 2002, PG-13) |
|
| 6 |
Sweet Home Alabama 2002, PG-13) |
|
| 7 |
Just Like Heaven 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Legally Blonde 2001, PG-13) |
|
| 9 |
Erin Brockovich 2000, R) |
|
| 10 |
The Best Man 1999, R) |
|
| 11 |
The Wood 1999, R) |
|
| 12 |
Jason's Lyric 1994, R) |
|
| 13 |
Carolina 2004, PG-13) |
|
| 14 |
Where the Heart Is 2000, PG-13) |
|
| 15 |
Hope Floats 1998, PG-13) |
|
| 16 |
Broken Bridges 2006, PG-13) |
|
| 17 |
Flicka 2006, PG) |
|
| 18 |
Antwone Fisher 2002, PG-13) |
|
| 19 |
The Family Stone 2005, PG-13) |
|
| 20 |
In Her Shoes 2005, PG-13) |
|
| 21 |
Walk the Line 2005, PG-13) |





















