My Favorite Movies
| rrrrlenie90's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 2 |
Peter Pan 1999, Unrated) |
|
| 3 |
The Dark Knight 2008, PG-13) |
|
| 4 |
Tristan & Isolde 2005, PG-13) |
|
| 5 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 9 |
Walk the Line 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Iron Man 2008, PG-13) |
|
| 11 |
The Man in the Iron Mask 1998, PG-13) |
|
| 12 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 13 |
Disturbia 2007, PG-13) |
|
| 14 |
Return to Me 2000, PG) |
|
| 15 |
Bride Wars 2009, PG) |
|
| 16 |
Pride and Prejudice 2005, PG) |
















