Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  RozSealy's Rating My Rating
1
While You Were Sleeping 1995,  PG)
2
Sleepless in Seattle 1993,  PG)
3
Serendipity 2001,  PG-13)
4
The Wedding Planner 2001,  PG-13)
5
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
6
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
7
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
8
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
9
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
10
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
11
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
12
Must Love Dogs 2005,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments