Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. roy19889
  2. James

My Top 10!!

  roy19889's Rating My Rating
1
Ocean's Eleven 2001,  PG-13)
Ocean's Eleven
gd old clooney!!
2
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
brilliant film, and theres 2 more on the way!!!yey!!!
3
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
The Day After Tomorrow
you can really chill with this film!!
4
Sin City 2005,  R)
Sin City
i cant give this film enough praise!!!
5
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
2 Fast 2 Furious
cant wait for the next one to come out!
6
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith
Hes a lucky Guy!!
7
School of Rock 2003,  PG-13)
School of Rock
This Film Rocks!!!!!
8
The Longest Yard 2005,  PG-13)
The Longest Yard
ACE!!!
9
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
Not the best of them but still A***
10
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
11
The Da Vinci Code 2006,  PG-13)
The Da Vinci Code
excellent, 10/10 a must see for everyone!!!!!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments