My Favorite Movies
| roxy1132's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Saw II 2005, R) |
|
| 2 |
The Dark Knight 2008, PG-13) |
|
| 3 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 5 |
Rocky 1976, PG) |
|
| 6 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 7 |
The Sisterhood of the Traveling Pants 2 2008, PG-13) |
|
| 8 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 9 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 10 |
About a Boy 2002, PG-13) |
|
| 11 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 12 |
American Pie 1999, R) |
|
| 13 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |













