My Favorite Movies
| roxsun64's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Rush Hour 3 2007, PG-13) |
|
| 3 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 7 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 9 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 10 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 12 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 13 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 14 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 15 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 16 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 17 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 18 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 19 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |



















