My Favorite Movies


  roxiri2003's Rating My Rating
1
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
2
Dirty Dancing - Havana Nights 2004,  PG-13)
3
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
4
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
5
Surf's Up 2007,  PG)
6
Agent Cody Banks 2003,  PG)
7
Agent Cody Banks 2 - Destination London 2004,  PG)
8
Johnny English 2003,  PG)
9
Johnny Handsome 1989,  R)
10
A Nightmare on Elm Street 1984,  R)
11
A Nightmare on Elm Street 4 - The Dream Master 1988,  R)
12
Miracle on 34th Street 1947,  Unrated)
13
A Nightmare on Elm Street 3 - Dream Warriors 1987,  R)
14
A Nightmare on Elm Street 2 - Freddy's Revenge 1985,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments