My Favorite Movies


  RoxasXIII's Rating My Rating
1
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004,  R)
2
V for Vendetta 2006,  R)
3
300 2007,  R)
4
Phone Booth 2003,  R)
5
The Illusionist 2006,  PG-13)
6
Fight Club 1999,  R)
7
Anger Management 2003,  PG-13)
8
Kill Bill: Volume 1 2003,  R)
9
Kill Bill, Volume 2 2004,  R)
10
Perfume: The Story of a Murderer 2006,  R)
11
Saw 2004,  R)
12
National Lampoon's Van Wilder (Party Liaison) 2002,  R)
13
The Green Mile 1999,  R)
14
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
15
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
16
American History X 1998,  R)
17
Transformers 2007,  PG-13)
18
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan 2006,  R)
19
South Park: Bigger, Longer and Uncut 1999,  R)
20
The Simpsons Movie 2007,  PG-13)
21
Team America - World Police 2004,  R)
22
Final Fantasy VII - Advent Children 2005,  PG-13)
23
Silent Hill 2006,  R)
24
Shrek 2001,  PG)
25
The Animatrix 2003,  Unrated)
26
The Girl Next Door 2004,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments