My Favorite Movies
| RoxasLOVE13's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Final Fantasy VII - Advent Children 2005, PG-13) |
|
| 2 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |
|
| 3 |
Night at the Museum 2006, PG) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 5 |
The Village 2004, PG-13) |
|
| 6 |
The Mummy 1999, PG-13) |
|
| 7 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 8 |
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! 2005, Unrated) |
|
| 9 |
Casino Royale 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Naruto the Movie - NCM Event , Unrated) |
|
| 11 |
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) 2004, Unrated) |











