Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  rowingchamp's Rating My Rating
1
Click 2006,  PG-13)
2
Ears, Open. Eyeballs, Click. 2004,  Unrated)
3
In Search of Mozart 2006,  Unrated)
4
Snoop Dogg's Hood of Horror 2006,  R)
5
Snuff-Movie (Man with a Movie Camera) ,  Unrated)
6
Pooh's Grand Adventure: The Search for Christopher Robin 1997,  G)
7
In Search of Happiness (V Poiskach Schastia) 2006,  Unrated)
8
'Tis Autumn - The Search For Jackie Paris 2005,  Unrated)
9
Strip Search 1997,  R)
10
The Search for Adam ,  Unrated)
11
In Search of the Castaways 1962,  G)
12
Search and Destroy 1995,  R)
13
The Last Supper 1996,  R)
14
In Search of Santa 2004,  Unrated)
15
In Search of Dr. Seuss 2003,  Unrated)
16
Search for the Ultimate Survivor:Myst 2005,  Unrated)
17
Jackie Chan Adventures - The Search For The Talisman 2000,  Unrated)
18
The Search for Nazi Gold 2006,  Unrated)
19
Star Trek III - The Search for Spock 1984,  PG)
20
For the Title 2005,  Unrated)
21
Murder in the Heartland: The Search for Video X 2003,  Unrated)
22
The Search for John Gissing 2001,  Unrated)
23
The Search for One-eye Jimmy 1996,  R)
24
Ban wo chuang tian ya (Wild Search) 1990,  Unrated)
25
The Search for the Evil One (He Lives) 1967,  Unrated)
26
The Search 1948,  Unrated)
27
LovecraCked! The Movie 2006,  Unrated)
28
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
29
Date Movie 2006,  PG-13)
30
Dreamer: The Movie 2005,  Unrated)
31
Pokemon 3: The Movie 2001,  G)
32
B Movie 1998,  Unrated)
33
The Jetsons 1990,  G)
34
Silent Movie 1976,  PG)
35
One: The Movie 2005,  Unrated)
36
The Sex Movie 2006,  Unrated)
37
PEZheads: The Movie 2006,  Unrated)
38
Sin: The Movie 2000,  Unrated)
39
The Pirate Movie 1982,  PG)
40
The Tigger Movie 2000,  G)
41
Garfield - The Movie 2004,  PG)
42
Jackass - The Movie 2002,  R)
43
Scary Movie 2000,  R)
44
The Transformers - The Movie 1986,  PG)
45
A Goofy Movie 1995,  G)
46
Scary Movie 2 2001,  R)
47
CB4 - The Movie 1993,  R)
48
The Muppet Movie 1979,  G)
49
Digimon - The Movie 1999,  PG)
50
Scary Movie 3 2003,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments