My Favorite Movies
| rougecrayola's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Material Girls 2006, PG) |
|
| 2 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 3 |
Agent Cody Banks 2003, PG) |
|
| 4 |
Cheaper by the Dozen 2 2005, PG) |
|
| 5 |
The Perfect Man 2005, PG) |
|
| 6 |
Raise Your Voice 2004, PG) |
|
| 7 |
Cheaper by the Dozen 2003, PG) |
|
| 8 |
Cadet Kelly 2002, Unrated) |
|
| 9 |
The Lizzie McGuire Movie 2003, PG) |
|
| 10 |
Confessions of a Teenage Drama Queen 2004, PG) |
|
| 11 |
The Parent Trap 1998, PG) |
|
| 12 |
Just My Luck 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Herbie: Fully Loaded 2005, G) |
|
| 14 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 15 |
Freaky Friday 2003, PG) |
|
| 16 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 17 |
Bring It On Again 2004, PG-13) |
|
| 18 |
Take the Lead 2006, PG-13) |
|
| 19 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 20 |
Grease 1978, PG) |
|
| 21 |
Grease 2 1982, PG) |
|
| 22 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |






















