My Favorite Movies


  rotndragon's Rating My Rating
1
The Shawshank Redemption 1994,  R)
The Shawshank Redemption
One of the best movies made
2
National Treasure 2004,  PG)
3
Braveheart 1995,  R)
4
Madagascar 2005,  PG)
5
Twister 1996,  PG-13)
6
Gladiator 2000,  R)
7
White Chicks 2004,  PG-13)
8
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
9
Love Actually 2003,  R)
10
Jaws 1975,  PG)
11
Cars 2006,  G)
12
Troy 2004,  R)
13
Jurassic Park 1993,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments