My Favorite Movies
| rosieloves's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 2 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 3 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 4 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 6 |
Save the Last Dance 2 2006, PG-13) |
|
| 7 |
The Green Mile 1999, R) |
|
| 8 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 9 |
Maid in Manhattan 2002, PG-13) |
|
| 10 |
King Kong 2005, PG-13) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 12 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |












