My Favorite Movies
| rosemoore9's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 2 |
State of Play 2009, PG-13) |
|
| 3 |
Gigi 1958, G) |
|
| 4 |
xXx: State of the Union 2005, R) |
|
| 5 |
Coyote Ugly 2000, PG-13) |
|
| 6 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 7 |
National Treasure 2004, PG) |
|
| 8 |
National Treasure: Book of Secrets 2007, PG) |
|
| 9 |
Flicka 2006, PG) |
|
| 10 |
Dreamer: Inspired by a True Story 2005, PG) |
|
| 11 |
Shaft 2000, R) |
|
| 12 |
Hotel for Dogs 2009, PG) |
|
| 13 |
Die Another Day 2002, PG-13) |
|
| 14 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 15 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 16 |
GoldenEye 1995, PG-13) |
|
| 17 |
Public Enemies 2009, R) |

















