My Favorite Movies
| roseisnow's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 2 |
Miss Congeniality 2000, PG-13) |
|
| 3 |
Miss Congeniality 2 - Armed and Fabulous 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 5 |
Just Like Heaven 2005, PG-13) |
|
| 6 |
The Lake House 2006, PG) |
|
| 7 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Taxi 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Lilo & Stitch 2003, G) |
|
| 10 |
Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch 2005, PG) |
|
| 11 |
The Parent Trap 1998, PG) |
|
| 12 |
Fever Pitch (The Perfect Catch) 2005, PG-13) |
|
| 13 |
The Perfect Man 2005, PG) |













