My Favorite Movies


  rorena's Rating My Rating
1
Moulin Rouge 1952,  Unrated)
2
Surrogates 2009,  PG-13)
3
Love Happens 2009,  PG-13)
Love Happens
love it sooooooooooooooooooooooo much
4
Wedding Crashers 2005,  R)
5
How to Lose a Guy in 10 Days 2003,  PG-13)
6
The Prince and Me 2004,  PG)
7
The Holiday 2006,  PG-13)
8
Love Actually 2003,  R)
9
While You Were Sleeping 1995,  PG)
10
Two Weeks Notice 2002,  PG-13)
11
No Reservations 2007,  PG)
12
You've Got Mail 1998,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments