My Favorite Movies


  ronaldinhofan's Rating My Rating
1
Die Hard 1988,  R)
Die Hard
good!
2
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
3
Die Hard 3: With a Vengeance 1995,  R)
4
Die Hard 2 (Die Hard 2: Die Harder) 1990,  R)
5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
6
American Pie 1999,  R)
7
American Pie 2 2001,  R)
8
Shanghai Noon 2000,  PG-13)
9
American Pie 5: The Naked Mile 2006,  R)
10
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
11
Shanghai Knights 2003,  PG-13)
12
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
13
The Lord of the Rings 1978,  PG)
14
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
15
School of Rock 2003,  PG-13)
16
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
17
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
18
Popular Music (Populärmusik från Vittula) 2004,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments