My Favorite Movies
| romyro1331's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Exorcist 1973, R) |
|
| 2 |
Dominion - Prequel to the Exorcist 2005, R) |
|
| 3 |
Exorcist - The Beginning 2004, R) |
|
| 4 |
The Exorcist III 1990, R) |
|
| 5 |
Exorcist II - The Heretic 1977, R) |
|
| 6 |
The Sixth Sense 1999, PG-13) |
|
| 7 |
The Others 2001, PG-13) |
|
| 8 |
The Order (The Sin Eater) 2003, R) |
|
| 9 |
An American Haunting 2006, PG-13) |
|
| 10 |
The Haunting 1999, PG-13) |
|
| 11 |
The Haunting of Hell House (The Ghostly Rental) 1999, R) |
|
| 12 |
Silent Hill 2006, R) |
|
| 13 |
Hostel 2006, R) |
|
| 14 |
Hostel: Part II 2007, R) |














