My Favorite Movies
| ROMILMARS's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Love Story 2050 2008, Unrated) |
|
| 2 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 6 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 7 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 8 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 9 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 10 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 11 |
War of the Worlds 2005, PG-13) |
|
| 12 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 13 |
Slumdog Millionaire 2008, R) |













