My Favorite Movies
best movies
| rolandhouben's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Score 2005, Unrated) |
|
| 2 |
Score 2000, Unrated) |
|
| 3 |
The Score 2001, R) |
|
| 4 |
The Perfect Score 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Futurama: Bender's Big Score 2007, PG) |
|
| 6 |
One Last Score 1998, R) |
|
| 7 |
The Big Score 1983, R) |
|
| 8 |
American History X 1998, R) |
|
| 9 |
Romper Stomper 1993, NC-17) |
|
| 10 |
Scarface 1983, R) |
|
| 11 |
Scarface 1932, PG) |
|
| 12 |
Survival of the Illest 2004, R) |
|
| 13 |
F.E.D.S. 2003, R) |
|
| 14 |
Mr. Scarface (I padroni della cittą) 1976, R) |














