Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  rohitraj2007's Rating My Rating
1
The Gods Must Be Crazy 1981,  PG)
2
The Gods Must Be Crazy II 1990,  PG)
3
Fei zhou he shang (The Gods Must Be Crazy III) (Crazy Safari) 1991,  Unrated)
4
Dil To Pagal Hai (The Heart Is Crazy) 1997,  Unrated)
5
...And God Spoke (The Making of '...And God Spoke') 1994,  R)
6
Godfather 2006,  Unrated)
7
Crazy As Hell 2002,  R)
8
Cool & Crazy 2001,  Unrated)
9
Still Crazy 1998,  R)
10
Crazy/ Beautiful 2001,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments