My Favorite Movies
| RogerWifty's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Superbad 2007, R) |
|
| 2 |
The Last House on the Left 2009, R) |
|
| 3 |
The Ruins 2008, R) |
|
| 4 |
Norbit 2007, PG-13) |
|
| 5 |
Hitman 2007, R) |
|
| 6 |
Juno 2007, PG-13) |
|
| 7 |
First Sunday 2008, PG-13) |
|
| 8 |
This Christmas 2007, PG-13) |
|
| 9 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |
|
| 10 |
Resident Evil: Extinction 2007, R) |
|
| 11 |
Disturbia 2007, PG-13) |
|
| 12 |
The Simpsons Movie 2007, PG-13) |
|
| 13 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 14 |
Transformers: Revenge of the Fallen 2009, PG-13) |
|
| 15 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 16 |
Dance Flick 2009, PG-13) |
|
| 17 |
Little Man 2006, PG-13) |

















