My Favorite Movies
| rockyspiderjr's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Halloween 2007, R) |
|
| 2 |
Knowing 2009, PG-13) |
|
| 3 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 4 |
College 2008, R) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Cars 2006, G) |
|
| 7 |
Saw II 2005, R) |
|
| 8 |
Mr. Deeds 2002, PG-13) |
|
| 9 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Miss Congeniality 2000, PG-13) |
|
| 11 |
Rush Hour 2 2001, PG-13) |
|
| 12 |
Anger Management 2003, PG-13) |
|
| 13 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |
|
| 14 |
I, Robot 2004, PG-13) |
|
| 15 |
Zombieland 2009, R) |















