My Favorite Movies


  rockstar46's Rating My Rating
1
Inuyasha - Jidai wo koeru omoi (Inuyasha the Movie 1: Affections Touching Across Time) 2001,  Unrated)
Inuyasha - Jidai wo koeru omoi (Inuyasha the Movie 1: Affections Touching Across Time)
( the first movie) it was sooo cute... and it explained a lot too ^_^
2
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass ) 2004,  Unrated)
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass )
ooo... i looved it!! ^^ inuyasha+kagome kissed!! the end was lolzz funny!!
3
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable Ruler) 2003,  Unrated)
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable Ruler)
i want to see it sooo badly!! ^^ its the only one i havent seen yet lolzz!!
4
Inuyasha - Guren no houraijima (Fire on the Mystic Island) 2004,  Unrated)
Inuyasha - Guren no houraijima (Fire on the Mystic Island)
so cool!! i liked how kikyo fit in... and the whole movie was jus great! ^^
5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
haha first movie lolzz was awsome!! ^^
6
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
loooooooooooved it!!!! ^_^ its sooo awsome... jack sparrow is awsome! lolzz specially davy jones locker lolzz ^_^ hahaha
7
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
so cool!! ^^ but it cut off... so i hav to see the 3rd one!! lolzz
8
Little Miss Sunshine 2006,  R)
Little Miss Sunshine
haha lol!! loved it!!!
9
National Treasure 2004,  PG)
10
Night at the Museum 2006,  PG)
11
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
12
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
13
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
14
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments