My Favorite Movies
| rockstar05's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Armageddon 1998, PG-13) |
|
| 2 |
The Rock 1996, R) |
|
| 3 |
Black Hawk Down 2001, R) |
|
| 4 |
The League of Extraordinary Gentlemen 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Weekend at Bernie's 1989, PG-13) |
|
| 6 |
National Treasure 2004, PG) |
|
| 7 |
Batman Begins 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Collateral 2004, R) |
|
| 9 |
The Neverending Story 1984, PG) |
|
| 10 |
Big Fish 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Peter Pan 1953, G) |











