My Favorite Movies


  rockon1111's Rating My Rating
1
Shriek if You Know What I Did Last Friday the 13th 2000,  R)
2
'Twas the Night Before Christmas 1974,  G)
3
Barney's Night Before Christmas 1999,  Unrated)
4
Mary Engelbreit's The Night Before Christmas 2004,  Unrated)
5
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
6
Powerpuff Girls - Twas the Fight Before Christmas 2003,  G)
7
Silent Night: The Story of the First Christmas 2000,  Unrated)
8
The Night They Saved Christmas 1985,  Unrated)
9
The Night Before 1988,  PG-13)
10
The Night Before Finals (Notte prima degli esami) 2006,  Unrated)
11
Before Night Falls 2001,  R)
12
Christmas in August (Palwolui Christmas) 1998,  Unrated)
13
Silent Night, Deadly Night - Pt. 2 1987,  R)
14
How the Grinch Stole Christmas 1965,  Unrated)
15
Scrooge (A Christmas Carol) 1951,  Unrated)
16
Christmas in Yellowstone 2006,  Unrated)
17
A Boyfriend for Christmas 2004,  Unrated)
18
Joyeux Noël (Merry Christmas) 2005,  PG-13)
19
Christmas in the Clouds 2001,  PG)
20
Christmas at Maxwell's 2005,  PG)
21
Silent Night, Deadly Night 1984,  R)
22
An American Christmas Carol 1979,  Unrated)
23
Emmet Otter's Jug-Band Christmas 1977,  G)
24
A Child's Christmas in Wales 1987,  Unrated)
25
A Christmas Carol 1999,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments