My Favorite Movies
| rockleesett's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 2 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 3 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 4 |
King Arthur 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Troy 2004, R) |
|
| 7 |
Elizabethtown 2005, PG-13) |
|
| 8 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Saving Private Ryan 1998, R) |
|
| 10 |
The Pianist 2002, R) |
|
| 11 |
The Boy in the Striped Pajamas (The Boy in the Striped Pyjamas) 2008, PG-13) |











