Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  rockin1994's Rating My Rating
1
Big Momma's House 2000,  PG-13)
2
Big Momma's House 2 2006,  PG-13)
3
She's the Man 2006,  PG-13)
4
8 Mile 2002,  R)
5
Finding Nemo 2003,  G)
6
Mean Girls 2004,  PG-13)
7
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
8
A Walk to Remember 2002,  PG)
9
The Notebook 2004,  PG-13)
10
Hitch 2005,  PG-13)
11
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
12
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
13
The Longest Yard 2005,  PG-13)
14
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
15
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
16
Step Up 2006,  PG-13)
17
50 First Dates 2004,  PG-13)
18
A Cinderella Story 2004,  PG)
19
School of Rock 2003,  PG-13)
20
Shrek 2001,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments