My Favorite Movies


  RockerGirlKSA's Rating My Rating
1
Mean Girls 2004,  PG-13)
2
Big Girls Don't Cry... They Get Even 1992,  PG)
Big Girls Don't Cry... They Get Even
I love it
3
Confessions of a Teenage Drama Queen 2004,  PG)
Confessions of a Teenage Drama Queen
I like it
4
Aquamarine 2006,  PG)
5
Grease 1978,  PG)
6
Grease 2 1982,  PG)
7
Clueless 1995,  PG-13)
8
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
9
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
10
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
11
Ice Princess 2005,  G)
12
The Princess Diaries 2001,  G)
13
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments