My Favorite Movies
| rockchick923's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Goal! The Dream Begins (Goal!: The Impossible Dream) 2005, PG) |
|
| 2 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 3 |
House of Wax 2005, R) |
|
| 4 |
Saw III 2006, R) |
|
| 5 |
Saw II 2005, R) |
|
| 6 |
Saw 2004, R) |
|
| 7 |
The Hills Have Eyes 2006, R) |
|
| 8 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 9 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 11 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 12 |
My Chemical Romance - Things That Make You Go Mmmm! 2006, Unrated) |
|
| 13 |
My Chemical Romance - Life on the Murder Scene 2006, Unrated) |













