My Favorite Movies
| ROCKANGELA's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 2 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 3 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 4 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 5 |
Austin Powers in Goldmember 2002, PG-13) |
|
| 6 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 7 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 8 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 9 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 10 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |










